Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

#1 Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Dzień dobry. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna mieści się w budynku dwupoziomowym i znacznym uproszczeniem prac było by zastosowanie jakieś windy towarowej, która by transportowała produkty między piętrami. Nasza firma zajmuje się szyciem odzieży ze skóry. Więc powierzchnia windy nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być zbyt duży. Tak, więc zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

#2 Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeśli myślisz o jakimś upatrzonym modelu platformy towarowej to trzeba było napisać. Markowe dźwigi hydrauliczne znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/01/modele-anatomiczne-wymyslone-przez-fachowcow . Z tego co się zorientowałem po twojej wypowiedzi potrzebujesz platformy towarowej o dość małym udźwigu. Dlatego możesz zamontować niestandardowe platformy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie czegoś większego, tak na przyszłość. Jak będzie potrzebny mocniejszy udźwig platformy towarowej to będzie w przyszłości kłopot. Może od samego początku założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa - forum na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości