Co jest przyczyną, iż moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, iż moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

#1 Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Posiadam spory kłopot z moją stroną internetową. Od dłuższego okresu nieustannie spada w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona działa nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe podstrony. Kiedyś na słowo kluczowe stomatolog Radom była na początku wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również ilość pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

#2 Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i przekazywały wielką moc stronie internetowej. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najszybciej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po czterech miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz także próbować samodzielnie pozycjonować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa - forum na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości