Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

#1 Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Witam. Ostatnio wprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak można się spodziewać nie wszystko jest jeszcze zrobione. Pozostały napędy do bram oraz podobne historie. Zastanawiam się też nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy ma to jeszcze sens w obecnych czasach a, także czy sprawdzi się to na posesji z budynkiem mieszkalnym. Proszę o wypowiedź w tej sprawie specjalistów jeśli są na tym forum.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

#2 Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Cześć. Nie wiem skąd pomysł, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Wręcz przeciwnie - jest to idealne rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z mieszkania na zweryfikowanie, kto do nas chce się dostać. Garść niezbędnych informacji przeczytasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest sporo rozwiązań, które dają możliwość na dostosowanie systemu do twych potrzeb. Na dzień dzisiejszy dostępne są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli poprowadzić przewodów pod instalację. Są również domofony, które działają doskonale po zmroku. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym i inną automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa - forum na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości