Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce


Wiadomość
Autor
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

#1 Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, posiadam nietypowy kłopot z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony codziennie tworze odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla reszty haseł nie mam takiego kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

#2 Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony i frazę, z którą masz kłopot. Będzie łatwiej coś poradzić. Po pierwsze tworzysz odnośniki do strony, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą również skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia nieistniejące linki, a raz nie. Jak pragniesz uspokoić pozycję to skup się na tworzeniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z wiekiem linka wzrasta jego moc. Tak, więc takie linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Odmienny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również tworzyć sporą liczbę linków, co powoduje ciągłe zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa - forum na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości