Poszukuje dobrej firmy do wykonania dachówki


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje dobrej firmy do wykonania dachówki

#1 Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Dzień dobry. Ostatnim czasem gadałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Mocno mnie nastraszył jeżeli chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Źle wykonany dach to wg jego wypowiedzi ogromny problem a, później problemy z grzybem. Nie znam się na tym - tak, więc pragnę poznać waszą opinię na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam dobrej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

#2 Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Witaj. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jeśli chodzi o kładzenie blacho dachówki to sprawa jest podobna jak inne prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to brak problemów, słabi dekarze to same nerwy. Szukanie proponuję zacząć od tego rodzaju stron: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - tam są wizytówki brygad dekarskich, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają największą liczbę dobrych komentarzy i rozpoczynasz z nimi rozmowy. Następnie zapraszasz wybranych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Wykonują kosztorys, a ty porównujesz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób dyskusji z wykonawcą. Jeśli nie mamy problemów z komunikacją to warto wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy ludzi, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na zadane pytania. Przeważnie się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa - forum na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości